Plechoun

Plechoun je maskotem a symbolem našeho e-shopu. Jako čaroděj s kouzelnými schopnostmi se Plechoun věnuje vytváření kovových dekorací, které přinášejí do prostoru kouzlo a půvab.

Plechoun

O nás

Ahoj! Jsme Adam a Lukáš, zakladatelé značky Plechoun a provozovatelé tohoto e-shopu. Všechno to začalo naším společným zájmem o design a vášní pro tvorbu. To nás motivovalo k vytvoření vlastní značky a výrobě kovových dekorací na zeď, do bytu a zahrady.

Každý kousek z naší kolekce je pečlivě promyšlený s ohledem na moderní trendy a vkus, abychom zajistili, že se bude skvěle hodit do vašeho domova nebo na zahradu. Dekorace jsou kompletně vyrobeny v České republice.

Jak Plechoun
kouzlí?

Plechounova kouzelná hůlka

Dekorace jsou precizně řezány laserem z kvalitní 2mm silné oceli. Tento postup zajistí pevnost, ale také vynikající detaily.

Poté jsou dekorace práškově lakovány matnou barvou, která přidává dekoracím mimořádně elegantní vzhled a zajišťuje jejich věčnou kvalitu.

Velký výběr dekorací

Věříme, že domov by měl být místem, které odráží vaši osobnost a styl. Proto se pro vás snažíme přinášet rozmanitou nabídku dekorací.

Sledujeme zájem zákazníků a trendy v designu, abychom mohli postupně rozšiřovat naši kolekci dekorací o různé motivy, které osloví a inspirují.

Můžete se také těšit na sezónní kolekce, limitované edice a další zajímavé přídavky do našeho sortimentu.